garsija7 - komentarze


Łee...dzisiejszy dzień jak narazie to mnie tylko wqurwił niesamowicie...nie dość, ze musiałem 2 godziny czekać na pieprzone lekcje, to jeszcze fajek nie miałem i w największym deszczu popierdalałem do sklepu, ale czego się nie robi dla swojego zwierzątka, nie? Mój raczek jest jeszcze mały, ale ja go wychowam na dobre, grzeczne i ułożone zwierzątko...a ten cham niewdzięczny i tak mnie kiedyś zabije...ale co tam..trza korzystać pókim młody! Poza tym qrcze, co mnie bardzo zdziwiło, przeprowadziłem sobie gadkę merytoryczną z Wiciorem na temat dzisiejszej młodzieży, a raczej nowej generacji dzieci...czyli gimnazjalistów i tych głupkowatych szczyli z podstawówy...wprawdzie dyskusja nie trwała zbyt długo, aczkolwiek udało nam się wyciągnąć wnioski...jeden z nich jest taki, że to właśnie rocznik 87` jest najdebeściarski, ale oczywiście to ja i Wicior jesteśmy jedynymi i zarazem najbardziej wybitnymi jednostkami tego, aż nader, udanego rocznika Wiem, ze jestem skromny jak kupa gnoju na wywózce, ale jakoś mnie to nie przeraża, bo wolę być człowiekiem z wysoką samooceną, niż głupią nieogoloną cipką śmierdzącą dupą kozy ubitej w Kambodżańskiej puszczy... Narazie to tyle...zaraz lecę na jazdę i potem trza przeczytać streszczenie "Zbrodni i kary" , a jak będę miał chwilkę to może cosik dorzucę, ale sadzę , ze ne będzie mi się chciało nadwyrężać moich zacnych szarych komórek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
31.05.2005 :: 07:42 :: bne162.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga

Przepraszam za pomyłkę
Chyba wynikła ona z tego, że więcej dziewczyn niż chłopaków ma w sieci blogi
Pozdrowienia
30.05.2005 :: 21:51 :: gw3.24.net.pl

zauważyłem to już gdzieś z rok temu
30.05.2005 :: 21:01 :: 80.51.242.86

Garsija7

Ty brudny szymku....jak jush masz zamiara tu wpadać to chociaż pisz coś sensownego, albo Ci IP zblokuję...qrde nie wiem czemu, ale Cię nie lubię
30.05.2005 :: 20:34 :: gw3.24.net.pl

yeah! a mój raczek ma dwie butelki
Talk.pl :: Wróć