garsija7 - komentarze


Heh....dziś dzień bachora....jakoś mnie on specjalnie nie podbudował....na szczęście się ze szkoły zwolniłem po dwóch lekcjach...ale spr z PP zdążyłem qrde napisać...a potem sem do Piły pojechał z Ewką, Karolą i Olką....i Mariankiem of korzzzz Tia..."wróżka Marianna"..ale pompa..niewtajemniczeni nie kapną, ale mniejsza o to...dziś był wielki dzień dla dwóch z tych pań tu wżej wymienionych, ale o wynikach mówić nie będę, bo niemam do tego upoważnienia...poza tym jeszcze mnie czeka nauka na spr z niemca i matmy, więc kończę to szrajbanie i spadam się wkuwać jak kowal po połówce czystej, ale na szczęście moje czeka na mnie bonus w zamrażąrce w postaci 0,66 litra "Dog in the fog"....nawet dobry jest ten browar, tyle, ze w cholerę drogi...ale warto se czasami zarzucić cosik lepszego...ja od listopada jush tak burżujować zacząłem....co mi jest to nie wiem..ale jush nie ruszę trunku uznawanego za mózgojeba, ewentualnie VIP`a walonego na spirycie...no...ale starczy o moim guście co do alkoholu...teraz fajeczka w mordę i jedziemy z tym (popierdolonym) koksem...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć